Trwa wczytywanie...

 

Bez kategoriiKto powinien uważać na kroplówki witaminowe?

24 lipca 2022

Kroplówki witaminowe cieszą się coraz większą popularnością. Są stosowane niezależnie od wieku i nie posiadają skutków ubocznych. Rosnący trend dotyczący świadomego dbania o własne zdrowie i samopoczucie jest odczuwalny również w branży wlewów witaminowych. Zgłasza się do nas coraz więcej osób, które pragną zadbać o siebie oraz najbliższych. Kroplówki zdają się być przyszłością we wsparciu leczenia chorób i rekonwalescencji.

 

Czym są kroplówki witaminowe?

 

Kroplówki witaminowe to nic innego jak indywidualnie dobrana mieszkanka witaminowa mająca na celu uzupełnienie niedoborów w organizmie i poprawę zdrowia Pacjenta, podawana w formie dożylnej.

 

Kiedy stosować wlewy?

 

Terapie witaminowe znajdują szereg zastosowań, od wsparcia w leczeniu wszelkich chorób, przez regenerację po treningową, kończąc na zmniejszeniu skutków tzw. syndromu dnia następnego, mówiąc prościej kaca.

Wśród pacjentów znajdują się zarówno dzieci, jak i osoby starsze.

Wlewy witaminowe stosowane mogą być na przykład w przypadku niedoborów witaminowych. W takiej sytuacji ich podanie za pomocą kroplówki może szybko uzupełnić brak i poprawić na jakiś czas stan zdrowia. Nie zastępuje to jednak systematycznego leczenia oraz wyeliminowania przyczyny.

W placówkach DripClinic proponujemy aż 20 gotowych terapii witaminowych, a każda z nich jest stosowana w innym celu. Zazwyczaj jednak mieszanki dobieramy indywidualnie na podstawie konsultacji i aktualnych wyników badań.

Wśród terapii znajdują się m.in. terapia rewitalizująca, oczyszczająca, wspomagająca odchudzanie, podnosząca libido, poprawiająca jakość snu czy wzmacniająca włosy, skórę i paznokcie.

 

Przeciwskazania

 

Przeciwskazania do podania wlewu są niezwykle rzadkie jednak są osoby, które powinny szczególnie uważać.

Terapie dożylne niewskazane są u osób z niewydolnością serca, zaburzeniami krążenia, wysokim nadciśnieniem tętniczym. Nie powinni ich stosować ludzie z chorobami nerek np. osoby dializowane, z tendencją do kamieni nerkowych, a także cierpiący na niedokrwistość z powodu niedoboru dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej oraz hemochromatozę.

 

Skuteczna suplementacja

 

Nietypowy sposób podania składników odżywczych pozwala na znacznie szybsze przetransportowanie ich do komórek docelowych. W przeciwieństwie do suplementów doustnych, pomijany jest szereg procesów m.in. trawienie czy wchłanianie, które musza zająć w celu przyswojenia substancji.  Substancja jest wchłaniana niemalże całkowicie co niestety nie ma miejsca podczas przyjmowania kapsułek, gdyż spora część suplementu zostaje spisana na straty i usunięta z organizmu.

Umów się już dziś na bezpłatną konsultację u nas w placówce DripClinic lub u siebie w domu! To nic nie kosztuje a nasz Specjalista pomoże rozwiać wszelkie wątpliwości i dobrać indywidualną terapię szytą na miarę Twoich potrzeb. 

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń:
DripClinic Bielsko-Biała: 507 987 998

Redaktor Łucja

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2022 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.