Trwa wczytywanie...

 

HomeDrip Clinic

O Klinice Drip Clinic

Medycyna od wielu lat zwraca uwagę na zależność pomiędzy stanem naszego zdrowia, a stylem życia. Ciągły pęd, nieustanny stres i niezliczone obowiązki dnia codziennego często nie pozwalają świadomie o siebie zadbać.

Odpowiedzialnymi za zły stan naszego zdrowia są międzyinnymi niedobory witamin i mikroelementów. To pierwsze czynniki prowadzące do zaburzeń w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, co w długim okresie prowadzi do poważnych konsekwencji.

Szerokostosowane metody leczenia skupiają się często na łagodzeniu objawów zamiast skutecznie zwalczyć przyczynę. Kluczowym czynnikiem w zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia jest dostarczanie organizmowi witamin i przywrócenie prawidłowej równowagi w organizmie.

Specjaliści w DripClinic tworzą indywidualne terapie witaminowe w oparciu o sprawdzone i skuteczne metody.


Czy kroplówki witaminowe są dobroczynne?


Jesteśmy przekonani o ewidentnej dobroczynności wlewów witaminowych, ponieważ sami wielokrotnie sprawdziliśmy i dowiedliśmy ich działanie na sobie. O lepszym samopoczuciu, wzroście siły i energii oraz innych pozytywnych efektach zaświadczają wszyscy nasi dotychczasowi pacjenci. Potwierdzamy skuteczność metody stosowanej od kilku dekad (początkowo przez lekarzy w USA, Kanadzie i UK), z tym lepszym efektem, że obecnie uzyskiwane substancje odżywcze są kompozycjami gruntownie zweryfikowanymi pod kątem fizjologii człowieka, o wiele celniej niż choćby 10 lat temu, a nasze placówki zapewniają preparaty o najwyższej światowej jakości.

Pomyśl o tym: nie musisz być chorym, nie musisz czekać aż twój stan się pogorszy, nie musisz iść do szpitala, by móc skorzystać z dobrodziejstwa terapii witaminowej! Tym bardziej, że formuły komponowane w DripClinic są dobierane indywidualnie i są bogatsze w ilość dostarczanych składników. Sukces terapii wiąże się bezpośrednio z jej formułą. Suplementacja dożylna to bezsprzecznie najbardziej efektywny sposób dostarczania substancji odżywczych do organizmu.

Dlaczego wlewy są skuteczniejsze niż suplementy doustne?

Większości witamin nasz organizm nie potrafi wytworzyć samodzielnie. Przy szybkim trybie życia jaki prowadzimy, suplementacja jest na porządku dziennym. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że wchłanialność witamin podawanych w formie doustnej jest stosunkowo mała (do zaledwie kilkunastu procent). Wiąże się to m.in. z negatywnym wpływem enzymów trawiennych, a także obciążeniem jelit przeróżnymi substancjami dodatkowymi, znajdującymi się w suplementach doustnych. Wraz z wiekiem, podtruciem toksynami, interakcją z lekami, czy zaburzeniami flory bakteryjnej, problemy z absorpcją w układzie pokarmowym tylko się nasilają.

Prawidłowo zbilansowana dieta bogata zarówno w witaminy jak i mikroelementy to połowa sukcesu do zoptymalizowania naszego samopoczucia oraz zdrowia; druga połowa to właśnie prawidłowa wchłanialność. Dożylne podanie witamin zapewnia 100% absorpcji. Dlatego efekty podanych substancji są natychmiastowe i znacznie silniejsze niż suplementów doustnych. Formuła kroplówki ustalana jest adekwatnie do wymagań i celów, które chcesz osiągnąć. Terapia witaminowa powinna być przyczynkiem powrotu do stabilnego funkcjonowania organizmu.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Nasze placówki posiadają status certyfikowanego podmiotu leczniczego, co oznacza, że prowadzone przez nas procedury są legalne i bezpieczne: wykwalifikowany personel posiada stosowne uprawnienia, zachowane są normy higieny i sterylności, a stosowany sprzęt medyczny jest uprawniony i dopuszczony do użytku w Polsce i UE. Terapie ustalane są przez lekarzy i specjalistów którzy biorą pełną odpowiedzialność za ich skuteczność.

Postaw na sprawdzone terapie z DripClinic i podnieś jakość swojego życia.

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2022 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.