Trwa wczytywanie...

 

HomeWspółpraca

https://dripclinic.pl/wp-content/uploads/2022/08/Otworz-wlasna-placowke-DripClinic.png

Czy od jakiegoś czasu myślisz o własnym biznesie? Może planujesz rozszerzyć swoją działalność? Współpraca z nami pomoże Ci osiągnąć postawione cele! Szukamy ludzi ambitnych i skoncentrowanych na celu. Pragnących rozwijać własny biznes w oparciu o opracowane i sprawdzone strategie.

Nie musisz posiadać wykształcenia medycznego. Wyposażymy Cię w unikalne know-how, wprowadzimy odpowiednie procedury i przeszkolimy personel.

Poprzez autorskie terapie, wyselekcjonowane produkty oraz sprawdzony model biznesowy, stworzyliśmy unikalną możliwość prowadzenia kliniki w ramach programu partnerskiego sieci DripClinic.

Nasza strategia pozwala na efektywne prowadzenie gabinetu oferującego skuteczne metody suplementacji. Niejednokrotnie potwierdziliśmy solidność i jakość, a najwyższym gwarantem naszego działania jest zdrowie naszych pacjentów.

Już dziś dołącz do sieci partnerskiej DripClinic i  prowadź własny gabinet w najwyższym możliwym standardzie!

W ramach współpracy oferujemy:

https://dripclinic.pl/wp-content/uploads/2022/08/Broszura-DripClinic-szkolenie.png

Nasze oczekiwania

To czego oczekujemy, to przede wszystkim:

 • wysoka motywacja i samodzielność w działaniu
 • sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
 • gotowość do prowadzenia działalności na własny rachunek
 • pozytywne nastawienie i zaangażowanie
 • chęć rozwoju i nauki!

Posiadanie doświadczenia i wykształcenia medycznego nie jest wymagane.

Specjaliści DripClinic, poprzez autorski program szkoleń i sprawdzony model działania, przeprowadzą i wdrożą metody skutecznego prowadzenia kliniki z zachowaniem najwyższych standardów oraz sprawdzonych metod leczenia.

Oferta kierowana jest zarówno do firm, które planują rozszerzyć swoją działalność, jak i do osób, które planują rozpocząć swój pierwszy biznes!

Zrób pierwszy krok i skontaktuj się z nami wypełniając poniższy formularz kontaktowy. Zostań właścicielem kliniki sieci partnerskiej DripClinic.

Skontaktuj się z nami!

Na wskazany adres mailowy wyślemy broszurę zawierającą szczegółowe informacje dotyczące współpracy!

Nie czekaj, zgłoś się już teraz!

  Drip Clinic

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

  Partnerzy
  Drip Clinic

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

  Na skróty

  @2022 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  @2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.