Trwa wczytywanie...

 

HomeTerapie witaminowe

Zespół DripClinic wraz ze specjalistami od żywienia i suplementacji, w oparciu o badania oraz doświadczenie, opracowali unikatowi program 24 terapii, pokrywających najczęstsze deficyty w organizmie. Każda terapie dobierana jest jednak indywidualnie, przygotowywana tuż przed podaniem, na podstawie przeprowadzonych konsultacji.

Dla kogo?

Kroplówki witaminowe to rozwiązanie dla wszystkich którzy dbają o zdrowie, formę i lepsze samopoczucie. Są szczególnie przydatne dla osób żyjących w stresie, mających kłopoty z koncentracją, poziomem energii, o zaburzonej gospodarce wodno-elektrolitowej, intensywnie pracujących fizycznie i umysłowo, z uczuciem przewlekłego zmęczenia lub stanami depresyjnymi oraz chcących przyspieszyć regenerację i poprawić odporność organizmu poprzez uzupełnienie niedoboru witamin i minerałów.

Wlewy witaminowe polecane są szczególnie osobom czynnie uprawiającym sport oraz jako wspomaganie w leczeniu chorób przewlekłych i cywilizacyjnych. Zapraszamy osoby, którzy tak jak my, nie boją się czerpać ze świata tego co najlepsze. Terapia witaminowa w formie kroplówek dożylnych jest jedną z najczęściej stosowanych form usprawniających i przyspieszających regenerację. Przeznaczona jest zarówno dla osób o wzmożonej aktywności fizycznej, będących w czasie rekonwalescencji, po przebytych operacjach, jak i dla tych którzy w sposób świadomy i kompleksowy dbają o swoje zdrowie.

Działanie i efekty terapii

Terapia witaminowa sporządzona indywidualnie jest najbardziej optymalną i efektywną metodą suplementacji. Kompozycja wlewu ma ściśle określony cel, a odpowiedni skład witamin dobierany jest w oparciu o stan i kondycję każdego z naszych pacjentów. Przed przystąpieniem do terapii należy przejść stosowne badania i konsultacje bezpośrednio z naszym specjalistom.

W oparciu o wyniki badań stworzymy indywidualny program terapii witaminowej i skutecznie dobierzemy składniki wycelowane w potrzeby twojego organizmu. Podstawą wszelkich działań jest uzupełnienie niedoborów i przywrócenie równowagi, niezbędnej do prawidłowego i zdrowego funkcjonowania. Jest to najskuteczniejsza metoda działania, która pozwoli precyzyjnie uzupełnić niedobory, wspomóc leczenie i zregenerować organizm.

Podczas przeprowadzonego wywiadu będziemy potrzebowali kilku istotnych informacji, takich jak: tryb życia, częstotliwość treningu, nadużywanie kofeiny lub innych używek, przyjmowane leki i suplementy, ekspozycja na czynniki szkodliwe, informacje na temat chorób przewlekłych, uwarunkowania genetyczne oraz historie onkologiczne.

Pamiętaj: każda terapia musi być poprzedzona wywiadem i konsultacją ze specjalistą. Niewykluczone jest też wydanie zalecenia o uzupełnienie badań. Wszystkie te działania zrealizujesz w jednej z naszych placówek lub poprzez wizytę domową. Już dziś zadzwoń do nas lub napisz aby zarezerwować termin wizyty.

Dostępne terapie:

Terapia
rewitalizująca
Terapia
regenerująca
Terapia
oczyszczająca
Terapia
witaminowa
Terapia
skóra, włosy, paznokcie
Terapia
wspomagająca odchudzanie
Terapia
podnosząca libido
Terapia
wspomagająca efekty treningu
Terapia
przeciwwirusowa, przeciwbakteryjna i przeciwzapalna
Terapia
niwelująca zatrucie alkoholowe
Terapia
wzmacniająca sprawność umysłu
Terapia
przeciw wypadaniu włosów
Terapia
poprawiająca jakość snu
Terapia
poprawiająca koloryt skóry
Terapia
wzmacniająca kości
Terapia
przeciw-
zmarszczkowa
Terapia
antycellulitowa
Terapia
relaksująca
Terapia dla
Wegan/Wegetarian
Terapia
spowalniająca procesy starzenia


Oferujemy terapie witaminowe z dojazdem do domu!


Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2022 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.