Trwa wczytywanie...

 

ArtykułyWiosenny detoks – czy oczyszczanie organizmu naprawdę ma sens?

13 kwietnia 2021

Wraz ze zbliżającą się wiosną, często zaczynamy myśleć, że to już czas by zrzucić zbędne kilogramy i zadbać o siebie nieco bardziej. Chcemy czuć się i wyglądać dobrze. Chociaż zdrowy tryb życia to zadanie na cały rok, jeżeli to dopiero początek naszej drogi warto poszukać rozwiązania, które pozwoli nam zobaczyć efekty właściwie od razu i zmotywuje nas do dalszej, systematycznej pracy.

Oczyszczanie organizmu

Warto pamiętać, że nasz organizm często sam świetnie sobie radzi, pozbywając się toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, jednak możemy go wspomóc, wybierając jedną z propozycji dostępnych w DripClinic.

Na początku warto skorzystać z terapii oczyszczającej, która poprawia witalność organizmu i zapewnia lepsze przyswajanie mikroelementów, zawartych w pozostałych kuracjach. Mieszanka zawierająca m.in. Witaminę C, Magnez, Sód i Potas wzmocni naszą odporność i system immunologiczny, wspomoże pracę naszych organów, odpowiedzialnych za metabolizm, przywróci energię i witalność. Idealnym uzupełnieniem i kolejnym krokiem mogą być (w zależności od naszych potrzeb) terapia wspomagająca odchudzanie lub regenerująca włosy, skórę i paznokcie.
Ta pierwsza przeznaczona jest dla tych, którzy, mimo podejmowanej aktywności fizycznej, nie osiągają pożądanych rezultatów lub dla tych, którzy stosują restrykcyjne diety, aby dostarczyć ich organizmowi niezbędnych mikroelementów. Dodatkowo pomaga regenerować organizm, systematycznie oczyszczać go z toksyn i wyzwalać więcej energii.

Jeżeli chcemy zadbać o siebie kompleksowo, kroplówka witaminowa bogata w przeciwutleniacze, witaminę A i D3 pomoże skórze wzmocnić się od wewnątrz, odżywi ją, a także przygotuje na dawki szkodliwego promieniowania UV. Ta kuracja będzie idealna dla osób, których cera jest poszarzała i matowa, włosy i paznokcie łamliwe, i na skórze których pojawiają się różne niedoskonałości i przebarwienia. Zawarta w kroplówce witamina C, która m.in. wspomaga naturalną produkcję kolagenu, ale również jego wchłanianie, będzie idealną propozycją dla osób, które stosują np. doustną suplementację kolagenu. Dodatkowo, pozwoli wzmocnić efekty zabiegów medycyny estetycznej, pomagając utrzymać jędrną i dobrze nawilżoną cerę.

Warto podkreślić, że moce regeneracyjne naszego organizmu są ogromne, dlatego większość dostępnych na rynku preparatów, reklamowanych jako detoksykujące (herbatki, kapsułki, shake’i itp.), jest nam po prostu zbędna. Dzięki wlewom witaminowym dostarczymy naszemu organizmowi substancji, które trudno byłoby pozyskać w takiej ilości z pożywienia, wspomagając go w tej pracy i przyspieszając pożądany efekt, przy jednoczesnym zadbaniu o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

Już dziś zarezerwuj konsultacje ze specjalistą w dowolnym gabinecie DripClinic i skorzystaj ze sprawdzonych terapii witaminowych.

admin

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2022 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.