Trwa wczytywanie...

 

HomeTerapia skóra, włosy, paznokcie

Dla kogo?

Rozważ przyjęcie kroplówek w formule włosy, skóra, paznokcie, jeżeli:

  • Chcesz szybko przywrócić skórze dawny blask – szczególnie na specjalną okazję – gdy nie masz zbyt wiele czasu na skrupulatną dietę i długotrwałe terapie.
  • Z powodu tempa życia nie możesz sobie pozwolić na dopasowane cykle regeneracyjne a zmęczenie uzewnętrznia się na Twojej skórze, która staje się wiotka, nieelastyczna, sucha, a pod oczami pojawiają się cienie lub wory.
  • Liczysz na ujędrnienie, wygładzenie drobnych i nieutrwalonych jeszcze zmarszczek lub spłycenie zmarszczek mimicznych.
  • Chcesz dodać blasku Twoim włosom, poprawić ich objętość i wzmocnić je.
  • Korzystasz już z zabiegów medycyny estetycznej (mezoterapia, botox itp.) i chcesz utrwalić / spotęgować efekt odmłodzenia poprzez kompleksową suplementację dożylną.

Ponadto terapia może dać dobre efekty w redukcji przebarwień skórnych oraz wyprysków trądzikowych.

Działanie i efekty kuracji

Formuła włosy, skóra, paznokcie bazuje na kompozycji doskonałej w zwalczaniu wolnych rodników, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia – wspomaga eliminację toksyn, gospodarkę wodną oraz regenerację tkanek.

Drugim filarem działania kroplówki jest rola stymulująca fibroblasty, które m.in. odpowiadają za produkcję kolagenu i innych białek tworzących strukturę skóry oraz kondycję mieszków włosowych. Dlatego terapia zauważalnie wzmacnia elastyczność skóry, a w połączeniu z maksymalnymi efektami nawilżającymi, wyrównuje ją, wygładza i ujędrnia.

Witaminy i mikroelementy podane w formie dożylnej dają natychmiastowy efekt zdrowotny, a w konsekwencji i estetyczny.
Odżywione komórki skóry mają także większą zdolność do ochrony przed promieniami UV oraz samooczyszczania się ze złogów, dzięki temu Twoja skóra zredukuje przebarwienia, wyrówna koloryt i nabierze blasku. Zdrowa skóra wytwarza mocne, lśniące włosy, rzęsy i paznokcie.

Zalecenia

Formuła polecana w serii (×5–10).
Dowiedz się czy Twoje ciało nie wymaga uprzedniego detoksu.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń:
DripClinic Bielsko-Biała: 507 987 998

Postaw na sprawdzone terapie z DripClinic i podnieś jakość swojego życia.

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2022 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.