Trwa wczytywanie...

 

HomeTerapia podnosząca libido

Dla kogo?

Rozważ terapię dożylną, jeśli:

  •  Pomimo braku ewidentnych przeszkód, z perspektywą igraszek miłosnych wygrywa zmęczenie i jakaś „atrakcja zastępcza” (gra komputerowa, film, hobby czy wycieczki po sklepach).
  •  Widzisz, że on się stara, ale Twoje pożądanie w stosunku do partnera jest jakby niewystarczające na współżycie. Znajdujesz wymówkę.
  •  Przeładowany harmonogram dnia sprawia, że tracisz potencję. Erekcja słabnie albo zawodzi. Unikasz zbliżeń, by nie ryzykować upokorzenia.
  •  Zachodzi korelacja osłabienia wzwodu z zażywaniem leków na nadciśnienie.
  •  Zażywasz antydepresanty.

Działanie i efekty kuracji

Mieszanka aminokwasów i mikroelementów została opracowana pod kątem zwiększenia popędu płciowego, a także wydolności w sferze aktywności seksualnej. Następuje poprawa krążenia i dotlenienia serca i mózgu. Ukrwienie narządów płciowych i stref erogennych stymuluje doznania. Poprzez wpływ na wyregulowanie proporcji kortyzolu i testosteronu (na korzyść tego drugiego) zyskuje Twoje pobudzenie seksualne. Zauważalnie poprawia się nastrój i poziom energii, które dodadzą Ci pewności na dłuższy czas niż „niebieska pigułka”.

Nawodnienie i odżywienie dożylne wpływa także na poprawienie wyglądu. Selen uwydatnia działanie witaminy E – „witaminy młodości” – poprawiając aktywność życiową, szczególnie u osób starszych.

Zalecenia

Wykonaj badania by wykluczyć chorobę przewlekłą (np. cukrzycę, anemię) czy zaburzenia hormonalne (szczególnie zalecana diagnostyka nadnerczy).

Hormonalne środki antykoncepcyjne wciąż są niedoskonałe. Z ginekologiem skonsultuj alternatywny preparat, albo wraz z partnerem zgłębcie inne metody.

Zweryfikuj dotychczas przyjmowane leki i używki. Rozważ odtrucie organizmu.

Eliminuj stresory (np. przegadaj problemy w związku i te z pracy), zdrowo się odżywiaj, wysypiaj się, dbaj o przyjazną więź i budowanie atmosfery zbliżenia.

W przypadku pogłębionej frustracji nie wahaj się zasięgnąć pomocy psychoterapeuty.

Jeśli do tej pory unikałeś(-aś) siłowni, to szczerze Cię zachęcamy do podjęcia regularnych ćwiczeń wysiłkowych. Już samo poprawienie siły mięśni wpływa pozytywnie na libido. Kolejnym aspektem jest szlifowanie sylwetki. Świadomość własnego ciała i jego ulepszania daje więcej pewności siebie, niezbędnej w relacjach erotycznych. Zdrowe ciało witalizuje umysł, a wyobraźnia uruchamia słowa i gesty, których podniecająca moc jest nie do przecenienia.

Pamiętaj, że łóżko nie służy do bicia rekordów olimpijskich. Nie musisz też za każdym razem szykować nowego przedstawienia, ale z drugiej strony nie utrwalaj schematów. Zatęsknij! Dłuższy (ale nie za długi!) czas wyczekiwania na zbliżenie rozpala żądzę.
Kroplówkę Libido najlepiej przyjąć przeddzień lub min. kilka godzin przed.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń:
DripClinic Bielsko-Biała: 507 987 998

Postaw na sprawdzone terapie z DripClinic i podnieś jakość swojego życia.

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2022 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.