Trwa wczytywanie...

 

HomeTerapia oczyszczająca

Dla kogo?

Rozważ oczyszczenie organizmu gdy:

  • Doskwiera Ci przewlekłe, nieuzasadnione wysiłkiem zmęczenie – ociężałość fizyczna i umysłowa (depresja czy apatia zazwyczaj jest skutkiem chronicznego zatrucia organizmu).
  • Decydujesz się na poprawę formy podejmując dietę oraz aktywność fizyczną. Detoks zagwarantuje Ci, że Twój wysiłek i pęd do zdrowia nie będzie grzązł w zdefektowanych toksynami szlakach metabolicznych organizmu.
  • Żyjesz w dużym stresie. Jest on przyczyną wielu zaburzeń, m.in. upośledzenia detoksykacji organizmu.
  • Chcesz zerwać z nałogiem (alkohol, papierosy, narkotyki).
  • Pracujesz w niekorzystnych warunkach (trujące gazy, pyły).
  • Nadmiernie spożywałeś(aś) wysoko przetworzone jedzenie (z dużym nasyceniem słodzikami, konserwantami, wzmacniaczami smaku, syntetycznymi dodatkami itp.) oraz używki (kawa, alkohol). Chcesz ułatwić sobie rozpoczęcie zdrowej diety.

Wiele innych symptomów, jak podrażniona skóra, inne reakcje alergiczne, worki pod oczami, problemy menstruacyjne czy wzdęcia mogą świadczyć o zaleganiu trucizn w organizmie. Zachęcamy do badań i konsultacji lekarskich.

Działanie i efekty kuracji

Składniki wlewu oczyszczającego działają stymulująco i wzmacniająco na organy produkujące enzymy „sprzątające” organizm. Specjalnie wyselekcjonowane mikroelementy wraz z dużą dawką witaminy C bardzo efektywnie wspierają unieszkodliwianie wolnych rodników, bezpośrednią ochronę komórek przed zmianami patologicznymi oraz wzmocnienie systemu immunologicznego. Pozytywne efekty realizowane są przede wszystkim w wątrobie, jednakże ciało eliminuje toksyny także przez nerki, jelita, płuca, układ limfatyczny oraz skórę. Dopiero uprzątnięcie zalegających metali ciężkich (jak rtęć, ołów, kadm, arsen) oraz innych szkodliwych produktów przemiany naprawia wiele z dotychczas zdefektowanych łańcuchów metabolicznych, otwierając tym samym możliwość na prawidłowe działanie całego organizmu.

Proces oczyszczenia ciała stanowi najczęściej punkt wyjścia do dalszej terapii na drodze do pełnej zdolności utrzymania zdrowia. Następnym etapem powinna być odżywcza regeneracja i stabilne wzmocnienie organizmu, które nie dopuści do ponownego podtrucia.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń:
DripClinic Bielsko-Biała: 507 987 998

Postaw na sprawdzone terapie z DripClinic i podnieś jakość swojego życia.

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2022 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.