Trwa wczytywanie...

 

HomeTerapia oczyszczająca

Dla kogo?

Rozważ oczyszczenie organizmu gdy:

  • Doskwiera Ci przewlekłe, nieuzasadnione wysiłkiem zmęczenie – ociężałość fizyczna i umysłowa (depresja czy apatia zazwyczaj jest skutkiem chronicznego zatrucia organizmu).
  • Decydujesz się na poprawę formy podejmując dietę oraz aktywność fizyczną. Detoks zagwarantuje Ci, że Twój wysiłek i pęd do zdrowia nie będzie grzązł w zdefektowanych toksynami szlakach metabolicznych organizmu.
  • Żyjesz w dużym stresie. Jest on przyczyną wielu zaburzeń, m.in. upośledzenia detoksykacji organizmu.
  • Chcesz zerwać z nałogiem (alkohol, papierosy, narkotyki).
  • Pracujesz w niekorzystnych warunkach (trujące gazy, pyły).
  • Nadmiernie spożywałeś(aś) wysoko przetworzone jedzenie (z dużym nasyceniem słodzikami, konserwantami, wzmacniaczami smaku, syntetycznymi dodatkami itp.) oraz używki (kawa, alkohol). Chcesz ułatwić sobie rozpoczęcie zdrowej diety.

Wiele innych symptomów, jak podrażniona skóra, inne reakcje alergiczne, worki pod oczami, problemy menstruacyjne czy wzdęcia mogą świadczyć o zaleganiu trucizn w organizmie. Zachęcamy do badań i konsultacji lekarskich.

Działanie i efekty kuracji

Składniki wlewu oczyszczającego działają stymulująco i wzmacniająco na organy produkujące enzymy „sprzątające” organizm. Specjalnie wyselekcjonowane mikroelementy wraz z dużą dawką witaminy C bardzo efektywnie wspierają unieszkodliwianie wolnych rodników, bezpośrednią ochronę komórek przed zmianami patologicznymi oraz wzmocnienie systemu immunologicznego. Pozytywne efekty realizowane są przede wszystkim w wątrobie, jednakże ciało eliminuje toksyny także przez nerki, jelita, płuca, układ limfatyczny oraz skórę. Dopiero uprzątnięcie zalegających metali ciężkich (jak rtęć, ołów, kadm, arsen) oraz innych szkodliwych produktów przemiany naprawia wiele z dotychczas zdefektowanych łańcuchów metabolicznych, otwierając tym samym możliwość na prawidłowe działanie całego organizmu.

Proces oczyszczenia ciała stanowi najczęściej punkt wyjścia do dalszej terapii na drodze do pełnej zdolności utrzymania zdrowia. Następnym etapem powinna być odżywcza regeneracja i stabilne wzmocnienie organizmu, które nie dopuści do ponownego podtrucia.

Składniki kroplówki

Witamina C

Askorbinian sodu. Jest silnym antyoksydantem, czyli wymiata wolne rodniki. Reguluje ciśnienie i stężenie glukozy we krwi. Wspomaga procesy zużywające tłuszcz zgromadzony pod skórą. Pomaga zachować zdrowie tkanek łącznych, stabilizując struktury kolagenowe. [Zwiększona podaż witaminy C wskazana jest podczas odchudzania, aby zapobiec zwiotczeniu czy obwisaniu skóry.] Ma duży wpływ na prawidłowe wytwarzanie hormonów w korze nadnerczy oraz w trzustce (insulina). Wykazuje działanie prewencyjne wobec infekcji.

Sód

Zabezpiecza prawidłową gospodarkę wodną i równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Utrzymuje optymalne objętości płynów oraz ciśnienia krwi. W większości znajduje się w płynach pozakomórkowych. Wpływa na sprawność nerwowo-mięśniową (także serca) w zakresie przekaźnictwa nerwowego. Bierze udział w transporcie aminokwasów i cukrów do tkanek.

Potas

Zabezpiecza prawidłową gospodarkę wodną i równowagę kwasowo-zasadową organizmu. Wpływa na prawidłowe ciśnienie krwi, działanie licznych enzymów i soków trawiennych. Bierze udział w przewodnictwie nerwowym (w tym odpowiadającym za równomierną kurczliwość mięśnia sercowego).

Magnez

Bierze udział w setkach reakcji enzymatycznych, z których wiele przyczynia się do wytwarzania energii i wspierania układu krążenia. Pomaga w tworzeniu kości, absorpcji wapnia i potasu. Gdzie wapń pobudza mięsień, magnez przyczynia się do jego rozluźnienia, nadając także rytm sercu. Pomaga w regulacji ciśnienia krwi.

Cynk

Uczestniczy w syntezie białek, DNA, RNA, insuliny i ponad 300 enzymów. Zwiększa produkcję plemników i libido. Wspiera szczelność jelit i odporność na infekcje oraz zdolność do usuwania toksyn. Jest antyoksydantem. W połączeniu z witaminą C wspiera jędrność skóry w odchudzaniu, cerę i cebulki włosowe.

Żelazo

Przede wszystkim bierze udział w tworzeniu białek transportujących tlen w organizmie: hemoglobiny (w czerwonych krwinkach) i mioglobiny (w mięśniach). Ponadto jest składnikiem enzymów biorących udział w syntezie kolagenu i niektórych neuroprzekaźników.

Molibden

W organizmie człowieka występuje w śladowych ilościach, jednak pełni ważne role. Wchodzi w skład enzymów, które biorą udział w przyswajaniu cukrów i tłuszczów (procesy energetyczne), produkcji hemoglobiny, wchłanianiu żelaza, neutralizacji toksycznych związków zawierających siarkę. Jest jednym ze składników budulcowych kości i zębów.

Jod

Niezbędny w syntetyzowaniu hormonów w tarczycy, które regulują przemianę tłuszczów w energię, co pozwala też stabilizować wagę i temperaturę ciała. Hormony tarczycowe pomagają także pobudzać aktywność i rozwój mózgu oraz budować inne struktury ciała (kości, zęby, paznokcie, włosy). Jod nie jest magazynowany w organizmie. Jego braki mogą prowadzić do otyłości, osłabienia zarówno fizycznego jak i intelektualnego.

Masz pytania lub chcesz zapisać się na zabieg? Zadzwoń:
DripClinic Warszawa: 888 433 332
DripClinic Bielsko-Biała: 507 987 998

Postaw na świadomą terapię z Drip Clinic i ciesz się zdrowiem w każdym wieku.

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.