Trwa wczytywanie...

 

ArtykułySolcoseryl – idealna regeneracja

10 lipca 2019

Solcoseryl to bezbiałkowy dializat z krwi cieląt, idealnie wspomagający sportowców oraz osoby aktywne fizycznie. Zawiera szereg naturalnych substancji o małej masie cząsteczkowej takich jak: glikolipidy, które są ważnym składnikiem błon komórkowych, nukleozydy i nukleotydy, oligopeptydy, niezbędne pierwiastki śladowe i elektrolity.

Solcoseryl wpływa przede wszystkim na poprawę krążenia krwi. Dzięki temu przyczynia się do aktywizacji transportu tlenu i jego wykorzystania przez komórki organizmu. Wspomaga transport glukozy oraz substancji odżywczych, dzięki czemu komórki są lepiej ukrwione, dotlenione i odżywione. Usprawnia proces regeneracji komórek, wpływa na usprawnienie procesów naprawczych uszkodzonych tkanek. Ponadto stymuluje fosforylację oksydacyjną, która stanowi główne źródło ATP (adenozynotrifosforan), nośnika energii chemicznej używanej w metabolizmie komórek. Solcoseryl przyczynia się do stabilizacji błon komórkowych oraz utrzymania homeostazy osmotycznej i jonowej, dzięki czemu zapobiega zmianom zwyrodnieniowym oraz nasila syntezę kolagenu

Solcoseryl jest bardzo dobrym środkiem dla osób chorujących na choroby autoimmunologiczne i cierpiących na permanentne stany zapalne. Bóle stawów i silne stany zapalne towarzyszą często takim chorobom jak zapalenie tarczycy Hashimoto czy też RZS – Reumatoidalne Zapalenie Stawów. Wspomaga też łagodzeniu stanów zapalnych towarzyszącym cukrzycy i insulinooporności. Wykazuje również działanie radioochronne, przez co może być podawany w przypadku skażeń promieniotwórczych i skażeń środkami chemicznymi. Solcoseryl wykazuje działanie zbliżone do insuliny, stymuluje transport glukozy i elementów odżywczych do komórek. Solcoseryl stosowany jest przez sportowców w celu poprawienia procesów regeneracyjnych oraz poprawienia transportu tlenu co bezpośrednio wpływa na poprawę wyników.

admin

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2022 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.