Trwa wczytywanie...

 

HomeMedycyna Anti-Aging

Czy możliwa jest wieczna młodość? – Niestety NIE. Ale na pewno możemy żyć zdrowo, sprawni fizycznie i świadomi umysłowo – niezależnie od wieku kalendarzowego. Starzenie przez długi okres czasu było procesem przesądzonym – dzisiaj możemy je kształtować.

Nie ma jednej tabletki, jednego hormonu czy suplementu, który zatrzyma, czy spowolni proces starzenia. Medycyna prewencyjna, czy ANTI AGING skupia się na jednym, ale uniwersalnym, najważniejszym czynniku ryzyka wszystkich chorób – na wieku chorego. ANTI AGING to wielokierunkowe działanie, to proces, to dążenie do celu zdrowego życia – wspólne lekarza i jego pacjenta.

Dla nas to łączenie medycyny akademickiej, opartej na wiedzy uniwersyteckiej z wszystkimi uznanymi metodami medycyny alternatywnej. Naszym celem jest „W zdrowiu do SETKI”.

Dla kogo adresowana jest nasza oferta?

Czy tylko dla osób „starszych” – i tak i nie. Z jednej strony Polsce granicą „starości” jest 65 lat, ale z drugiej proces starzenia rozpoczyna się już w wieku 30-40 lat, a np. nasza siła mięsni zaczyna się zmniejszać już od 25 roku życia.

https://dripclinic.pl/wp-content/uploads/2019/04/older-couple2.jpg

Nasze CENTRUM ANTI-AGING przeznaczone jest dla:

 • pragnących nie tylko maksymalnie wydłużyć swoje życie, ale również pozostać przez wiele lat w zdrowiu i w dobrej kondycji.
 • zainteresowanych zdrowym stylem życia, profilaktyką która powinna wyprzedzić, a często nawet zastąpić leczenie,
 • osób z poczuciem ciągłego zmęczenia i przemęczenia
 • szukających profesjonalnej, medycznej porady czy i jakie preparaty / suplementy są najlepsze dla regeneracji i/lub poprawy mojego stanu zdrowia
 • osób z nadwagą, nadciśnieniem tętniczym, wysokim poziomem cholesterolu innymi chorobami serca, które szukają możliwości zmniejszenia leczenia lekami poprzez skuteczne formy profilaktyki,
 • osób, które szukają indywidualnego leczenia, z wieloma dolegliwościami i chorobami, bez limitu czasu na wizytę.
 • mężczyzn z zaburzeniami erekcji – który bardzo często o 2-3 lata wyprzedza chorobę sercowo-naczyniowo i zmiana stylu życia będzie bardziej skuteczna i bezpieczna niż jednorazowy lek.

Na czym polega nasza unikalność?

 • Jesteśmy placówką medyczną, każda osoba ma zapewnioną profesjonalną konsultację przez lekarza specjalistę – internistę i kardiologa. Kierujemy się dwoma kryteriami, kanonami medycyny:
  – naszym priorytetem jest medycyna – profilaktyka i leczenie
  – „przede wszystkim nie szkodzić”
 • Podstawą naszej porady jest wiedza medyczna oparta na aktualnych zaleceniach Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC) oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, przy jednoczesnym wykorzystaniu dobrych, sprawdzonych i bezpiecznych metod prewencji i leczenia, które dopiero wchodzą do praktyki klinicznej, również z alternatywnymi metodami leczenia. Jednocześnie te naukowe rekomendacje będziemy dopasowywać do każdego indywidualnego pacjenta. Liczy się człowiek, jako całość, a nie pojedynczy wynik.
 • Zapewniamy w jednym miejscu połączenie różnych, aktualnych zaleceń medycyny regeneracyjnej, prewencyjnej i przeciwstarzeniowej prezentowanych przez – Polską Medycynę Stylu Życia, Niemieckie Towarzystwo Medycyny Prewencyjnej i Anti-Aging, Europejskiego Towarzystwa Life Style Medicine – ELMO, Harvard Boston Medical School.
 • Zaproponujemy naszym zdaniem najlepszą dla Pani/Pana profilaktykę i/lub leczenie, uwzględniając Państwa preferencje.
 • Pomożemy wybrać najlepszą strategię odżywiania. Nie dietę, która często przynosi efekt tylko w czasie jej stosowania, ale wybierzemy i dobierzemy produkty, które pozwolą cieszyć się zarówno ze smaków kulinarnych z zachowaniem ilości i jakości dziennych kalorii.
 • Dobierzemy indywidualny plan aktywności fizycznej. Nie treningów, które zbyt ambitne szybko zniechęcają, ale odpowiednią dyscyplinę, zależną od preferencji i zamierzonego celu, który chcemy osiągnąć
 • Zapewniamy tylko sprawdzone i bezpieczne witaminy i suplementy.
  Mnogość dostępnych zarówno w internacie jak i w aptekach preparatów, witamin, suplementów powoduje, że trudno jest nam dokonać właściwego wyboru, a ocena ich wyłącznie na podstawie reklamy może często nie być dobrą decyzją.
  Dzięki temu, że nasze Centrum jest placówką medyczną staraliśmy się dokonać wyboru najlepszych preparatów i suplementów – sprawdzając zarówno ich skład jak i wiarygodność producenta. Rekomendując dany suplement traktujemy go tak jak przepisanie preparatu farmaceutycznego – z poczuciem odpowiedzialności i wiarą, że jest on w pełni skuteczny i bezpieczny.
 • Mamy czas dla CIEBIE, nie ograniczamy czasu wizyty, nie ma „nieważnych” dolegliwości, nieistotnych pytań.
 • I co wydaje się najważniejsze – jesteśmy pasjonatami: medycyny, Life Style, ANTI-AGING.

Nasze oferta opiera się na trzech modułach:

 • wizyta 1 – 30-45 minut – przede słuchamy Państwa – od dolegliwości po obecny styl życia i oczekiwania co chcielibyście Państwo poprawić. Badanie podstawowe. Zaproponowanie badań i wstępny plan leczenia.
 • wizyta 2 – 30-45 minut – Omówienie wyników badań. Zaproponowanie najlepszej metody terapii prewencyjnej i ANTI-AGING.
 • wizyta 3 – 30 minut – Wstępna ocena wyników leczenia.

Postaw na świadomą profilaktykę z Drip Clinic i ciesz się młodością w każdym wieku.

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.