Trwa wczytywanie...

 

HomeSkuteczność

Wraz z zespołem lekarzy, specjalistów od żywienia oraz suplementacji, w oparciu o badania a także własne doświadczenie opracowaliśmy szeroki wachlarz 24 terapii, pokrywających najczęstsze deficyty odżywcze i stricte energetyczne.

Dla kogo?

Kroplówki witaminowe to rozwiązanie dla wszystkich którzy dbają o zdrowie, formę i lepsze samopoczucie. Są szczególnie przydatne dla osób żyjących w stresie, mających kłopoty z koncentracją, poziomem energii, o zaburzonej gospodarce wodno-elektrolitowej, intensywnie pracujących fizycznie i umysłowo, z uczuciem przewlekłego zmęczenia lub stanami depresyjnymi oraz chcących przyspieszyć regenerację i poprawić odporność organizmu poprzez uzupełnienie niedoboru witamin i minerałów.

Wlewy witaminowe polecane są szczególnie osobom czynnie uprawiającym sport oraz jako wspomaganie w leczeniu chorób przewlekłych i cywilizacyjnych. Zapraszamy osoby, którzy tak jak my, nie boją się czerpać ze świata tegoco najlepsze. Terapia witaminowa w formie kroplówek dożylnych jest jedną z najczęściej stosowanych form usprawniających i przyspieszających regenerację. Przeznaczona jest zarówno dla osób o wzmożonej aktywności fizycznej, będących w czasie rekonwalescencji, po przebytych operacjach, jak i dla tych którzy w sposób szczególny, staranny i kompleksowy dbają o swoje zdrowie.

Czy kroplówki witaminowe są dobroczynne?

Jesteśmy przekonani o ewidentnej dobroczynności wlewów witaminowych, ponieważ sami wielokrotnie sprawdziliśmy i dowiedliśmy ich działanie na sobie. O lepszym samopoczuciu, wzroście siły i energii oraz innych pozytywnych efektach zaświadczają wszyscy nasi dotychczasowi pacjenci. Potwierdzamy skuteczność metody stosowanej od kilku dekad (początkowo przez lekarzy w USA i Kanadzie), z tym lepszym efektem, że obecnie uzyskiwane substancje odżywcze są kompozycjami gruntownie zweryfikowanymi pod kątem fizjologii człowieka, o wiele celniej niż choćby 10 lat temu, a nasza placówka zapewnia preparaty o najwyższej światowej jakości.

Pomyśl o tym: Nie musisz iść do szpitala, być poważnie chorym, by dopiero skorzystać z dobrodziejstwa terapii infuzyjnej! Tym bardziej, że formuły komponowane w DripClinic są zazwyczaj bogatsze niż w szpitalach. Sukces terapii wiąże się bezpośrednio z jej formą. Suplementacja dożylna to najbardziej efektywny sposób dostarczania substancji odżywczych do organizmu.

Dlaczego wlewy są skuteczniejsze niż suplementy doustne?

Większości witamin nasz organizm nie potrafi wytworzyć samodzielnie. Przy szybkim trybie życia jaki prowadzimy w dzisiejszych czasach, suplementacja jest na porządku dziennym. Musimy jednak zdawać sobie sprawę, że wchłanialność witamin podawanych w formie doustnej jest stosunkowo mała (do zaledwie kilku procent). Wiąże się to m.in. z negatywnym wpływem enzymów trawiennych, a także obciążeniem jelit przeróżnymi substancjami dodatkowymi, znajdującymi się w suplementach doustnych. Wraz z wiekiem, podtruciem toksynami, interakcją z lekami, czy zaburzeniami flory bakteryjnej, problemy z absorpcją w układzie pokarmowym tylko się nasilają. Prawidłowo zbilansowana dieta bogata zarówno w witaminy jaki i mikroelementy to połowa sukcesu do zoptymalizowania naszego samopoczucia oraz zdrowia; druga połowa to właśnie prawidłowa wchłanialność. Dożylne podanie witamin zapewnia 100% absorpcji. Dlatego efekty podanych substancji są natychmiastowe i znacznie silniejsze niż suplementów doustnych. Formuła kroplówki ustalana jest adekwatnie do wymagań organizmu i celów, które chcesz z nami osiągnąć. Terapia witaminowa powinna być przyczynkiem powrotu do stabilnego funkcjonowania organizmu.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Nasza placówka posiada status certyfikowanego podmiotu leczniczego. To znaczy, że prowadzone przez nas procedury są legalne i bezpieczne: wykwalifikowany personel posiada stosowne uprawnienia, zachowane są normy higieny i sterylności, a stosowany sprzęt medyczny jest uprawniony i dopuszczony do użytku w Polsce i UE. Terapie ustalane są przez lekarzy i specjalistów którzy biorą pełną odpowiedzialność za ich skuteczność.

Postaw na świadomą terapię z Drip Clinic i ciesz się zdrowiem w każdym wieku.

Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Partnerzy
Drip Clinic

Naszą ofertę kierujemy zarówno do kobiet jak i mężczyzn, osób aktywnych fizycznie i seniorów, Przede wszystkim jednak do osób cierpiących na schorzenia, choroby przewlekłe i cywilizacyjne, które w sposób świadomy chcą zadbać o własne zdrowie.

Na skróty

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.

@2019 Drip Clinic. Wszelkie prawa zastrzeżone.